Cover verze v podání jazzfunkových Scary Pockets

Kapela či spíše volné sdružení hudebníků Scary Pockets, se od roku 2017 věnuje převážně cover verzím známých skladeb. Díky erudici jednotlivých hráčů a skvělým výkonům hostujících zpěvaček a zpěváků se z funkových předělávek světových hitů stávají originálně zaranžované skladby plné nevázaného muzikantsví, které kapele zajistily na portálu YouTube obrovskou sledovanost.

Scary Pockets si na přímočarosti a určité živočišnosti zakládají, což potvrzuje i fakt, že novinky nahrané v kalifornské zkušebně nebo domácím studiu neprocházejí žádnou sofistikovanou postprodukcí, ale většinou míří rovnou na YouTube, a to včetně různých nedokonalostí vznikajících při společném náběru všech partů.

Jak se kapela popasovala se skladbami Sweet Child O' Mine (Guns N' Roses), We Are The Champions (Queen), I'm Coming Out (Diana Ross) nebo Kiss (Prince) se můžete přesvědčit na přiložených videích. Poslední příspěvek přináší živou verzi songu You Shook Me All Night Long (AC/DC) odehranou na koncertě v hollywoodském Roxy Theatre.

Tagy: