Nepřekonatelný realismus KORE 64 ROM

Vývoj jde nezastavitelně kupředu: KORE 64 ™ ROM představuje kompletní rozšíření zvukového potenciálu pro PC3 a PC3K. S pomocí počítače a odpovídajícího softwaru můžete na KORE 64 ™ ROM kartu zaznamenat prakticky zvuky všech řad Kurzweil nástrojů, které kdy byly vyrobené. Rozšířením zvukové banky se tak nástroje značky Kurzweil dostávají na absolutní světovou špičku nástrojů této kategorii.

Rozšířením V. A.S. T. syntézy pro realistické i experimentální elektronické zvuky KORE 64 ™ poskytuje více než 300 nových programů, včetně nových synths, elektrických kytar, dechových nástrojů, bicích souprav a perkusí. S instalací KORE 64 ™ do PC3 / PC3K tak knihovna nyní činí více než 1400 presetů! Dřív bylo velmi obtížné si něco takového jen představit.

Sestavy:
Padesát nových sad představující Kore 64 ™ zvuky. Více než 200 nových bicích doprovodů ve více stylech. New Dance a sety Hip Hop pro spouštění a ovládání v reálném čase.

Syntezátory:
Nové vzorky modelované z Oberheim, ARP Chroma, TX802, CZ1 a desítky starších křivek z řady K (K250, K1000SE, K1200, K2500, K2600).

Více než 100 nových syntetických programů. Zvuky pro populární elektronické hudební styly jako House, Trance, Dubstep, Drum & Bass, Glitch, Electro Hip Hop a další. Více kontroly v reálném čase, beat modulace a obálky, možnost upravovat zvuky bez vnitřní editace.

Kytary:
Nové vzorky modelované podle Gibson Les Paul a Fender Stratocaster. Tlumené a dlouhé tóny hratelné v pick nebo legato stylu. Instantní arpeggio paterny, efekty whammy a realistické zpětné vazby. Přednastavené zvuky z Rock, Country, Rock-a-Billy, Metal, Funk a další.

Žesťové a dechové nástroje:
Nové alt sax, tenor sax, baryton saxofon, trubka, pozoun samply. Nové programy sólových nástrojů a možnost vlastních kombinací různých nástrojů. Simulovat nátisk několika novými funkcemi. Simulace nových zvukových stylů Big Bandu, Soul, Funk, Latin, R & B, Hip-hop, Rock a dalších.

Bubny:
Bicí Yamaha, Ludwig, Pearl, DW, Rogers, a Gretsch zaznamenány jako plné sestavy. Záznam činelu řady Zildjian, Paiste, Sabian. 72 nových bicích sad a 62 percusivních nástrojů. Desetinásobení vzorků a třicetinásobné datové zvýšení stávajících PC3/PC3K bicích souprav, přičemž všechny bicí sady mají možnost mixu na posuvných sliderech pro změnu úrovně velkého bubnu, snare, tom-tomu, činelů a percusivních nástrojů nezávisle na sobě. Nepřekonatelný realismus a hratelnost pro vzorky bubnů. Velká škála elektronický zpracovaných vzorků bicích. Široká škála tradičních a zpracovaných perkusních zvuků. Scratch, Hits a Industrial zvuky.

DŮLEŽITÁ POZNÁMKA!
Ovšem pozor, instalace KORE 64 ™ ROM karty se pro zachovaní plné záruky doporučuje v autorizovaném servisu Kurzweil. A nezapomeňte - vztahuje se na PC3 a PC3K, ovšem nikoli PC3LE!

Tagy: